Tempters of Immortality
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

prihlaska do guildy

Goto down

prihlaska do guildy Empty prihlaska do guildy

Příspěvek pro Curta Sat Apr 06, 2013 10:43 am

1. Nick: Curta

2. Class: Feral tank (případně dps)

3. Talenty: 0/44/17

4. Profese(skill): skin/LW (momentálně skill 335)

5. Zkušenosti: WoW hraji už opravdu dlouho, hrával jsem i na Narniasu. Kromě priesta jsem si vyexpil všechny clasy (něco na TBC, něco na WOTKU).

6. Předchozí guildy a důvod odchodu: Murlocs go RAWLRLARGU. Je to začínající gilda, která chodí maximálně Kara a to v sobotu,kdy nemám čas. Ani HC se tam skoro nechodí. Byl jsem tam jen krátce.

7 Věk: 29

8. Kolik hodin denně hraješ průměrně wow? 1 hod (někdy nic, někdy dost Smile)

9. Koho v ToI znáš a kdo tě může doporučit? nikoho...

10. Proč chceš vstoupit právě do ToI? Hledám pohodovou guildu, kde si lidi pomáhají a nenadávají, která má svůj řád a schopné vedení, zajímající se o dění v gildě a její plynulý chod. Dle vašich stránek jste to co hledám Wink.

11. Máš Team Speak 3 ? Jop.

12. Co můžeš udělat pro guildu ty? Rozhodně neočekávám, že bych byl tahounem na raidech! Pokud bude místo, půjdu, když ne, nebudu se zlobit. WoW beru pouze jako zábavu a ne jako životní cíl. Svoje působení vidím jako tank/dmg do HC a případně doplnění počtu do raidu…

13. Hraješ jen za tuto postavu a budeš hrát jen v této guildě? Ano a ano...

14. Vyexpená/koupená/darovaná postava? Acc je můj, nikdy jsem žádný nekupoval ani neprodával. Expení postavy mě baví…

15. Jsi schopný pravidelně navstěvovat forum? Jop.

16. zkušenosti s WoW (hlavně s raidy): Dlouholetá zkušenost s TBC. V posledních letech jsem hrál na WOTLKU, čili jsem určitě hodně zapomněl, ale taktiky se dají oživit na internetu. Na TBC jsem hrál hlavně s druidem, ale zkoušel jsem i wara a palacha.

17. Def: 391, Dodge: 25%...zatím slabota, ale jsem čerstvá 70.

18. Něco o sobě: Bezkonfliktní a rozumnej člověk...ale to tu může napsat každej Wink

19. Do kolika můžete raidovat ve všední dny a o víkendu: Raidování spíše v týdnu, standartně do 23:00 (neznamená že uteču před posledním bosem Smile). Víkendy spíš jen neděle večer.

20. Máš hotový preQ na KZ? Nemám, ale už na tom pracuji.

Curta
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru